Shitet Tiguan 2.0 Highline sport

Postuar nga: 10 Shtator 15:15
Tiguani esht i vitit 2009 edhe ka ardhur nga Switzerland me liber sherbimesh Opsionet : Kamio automatike sedile me ngrohje Pasqyra me palosje dhe me rezistenc cruise control opsion vetparkimi Sensor parkimi para dhe mbrapa Mundesi per vendosjen e kamere parkimi Feneret xeno Disqe Sport aux, bluetooth ,mp3 , Cd etj Makina esht ne gjendje shume te mir si nga ana xhenerike ashtu dhe vizuale . Te interesuarit te kontaktojne ne nr cel 0696762774

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 9500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Tiguan
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 332 herë Last modified on 10 Shtator 20:11
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook