OKAZION VW Touran 1.9 TDI viti 2004

Postuar nga: 10 Shtator 15:26
Shitet VW Touran 1.9 TDI me (I) te kuqe e sapoardhur nga italia..manuale 6+R..E sapotarguar me letra te gjitha per nje vit 4+1 por ka dhe sendile per 6+1..Eshte shume ekonomike dhe komode...Makina ka klima kondicioner, Navi me touch, goma te reja akull si dhe disqe sportive te blera ne Itali, Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike,xhenerike dhe vizuale ..Te gjitha sherbimet e bera... Kontaktoni ne nr: 0684514273

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Turan
 • Viti i prodhimit: 2004
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Portobagazh
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.9
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 356 herë Last modified on 10 Shtator 19:55
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook