Renault Megane 1.5Nafte ,viti 2005

Postuar nga: 10 Shtator 20:21
Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja......: Klima Fuqia KW..: 92 KM..........: 175000 Makina eshte ne gjendje shume te mire. Karroceri dhe tapiceri shume e mirembajtur. E sapo ardhur, me dogane te paguar. 0696212151

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Renault / Megane
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: E zezë
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.5
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 303 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook