Okazion Range Rover

Postuar nga: 10 Shtator 20:31
Okazion shitet Range Rover ne gjendje te shkelqyer , Makina ka motorr 3.6 nafte me dogane te paguar dhe sherbimet e kryera 0695678983

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 13000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Land Rover / Range Rover
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 257 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Shitet Volvo s60 benzi-gaz (mundsi ndrrimi) »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook