Opel Tigra

Postuar nga: 10 Shtator 21:10
Makina eshte shume mire ne gjendje mekanike dhe xhenerike dhe shume ekonomike 2-vendeshe (kabriolet , mbulese metalike) Ka sistem audio CD , Airbag, Abiesse Goma te reja 100% Bateri e Re Condition air Makina eshte shume pak e perdorur Motor 1.4 0694094502

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Opel / Tigra
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 90000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 251 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « SHITET VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI 07 Nisan Qashqai »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook