Audi A6 3.0 TFSI - Super Gjendje

Postuar nga: 10 Shtator 21:27
Audi A6 Motorri : 3.0 TFSI ( Pa taks Lluksi) Viti- 2012 Kuajfuqi - 320 . Konsumi interurban - 7-9 litra/100km. Konsumi ne Qytet - 11 Litra Kilometra - 220.000 ( Origjinale) Pjeset Xhenerike nuk jan nderruar jane te makines ae kur ka dal nga fabrika. super Gjendje Disqe 20 inch origjinal Audi OPSIONET Perde Ansore dhe Mbrapa me komand. Sedilje me opsione dhe memorje te komandueshme ne te gjitha pjeset ulese dhe perthyerje etj. Ekran te madh Kamera Perpara Mbrapa Ansore Fikje dhe ndezje automatike ne Semafor Kur ndalon per mos konsumurar Audio Bosr DVD Bluetooth Muzik dhe telefonata te aksesueshem me numra kontaktesh sms etj. Baxha Xhami. Kilometrazh dhe navigacion te shfaqur ne xham. Kamio Tip Tronic 8G me komanda ne timon dhe ne leven e marrshit. Drita Matrix Full Led te gjithe dritat e brendeshme Hapje Mbyllje Keyless tek te 4 dyert Bagazh Hapje Mbyllje Sediljet Ftohje Ngrohje Dhe shum te tjera Goma 80% ----------------------------------------------- Me GCC Specifikime 20 Dite ka qendrim ne shqiperi sapo ka ardhur Tel : +355682043111

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Audi / A6
 • Viti i prodhimit: 2012
 • Qarku: Lushnje
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 299 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Citroen C3 Picasso 1.4 viti 2010 Okazion »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook