MERCEDES-BENZ ML W166

Postuar nga: 11 Shtator 20:01
OKAZION SUPER ÇMIM ⚠️⚠️ Shitet ML W166 BlueTEC viti 2012 ? LOOK AMG + Disqe AMG ?? Makina është FULL OPTIONS BlueEFFICIENCY - konsumi në minimum. Ngjyra e zezë, kamio automatic 7G, Xhama të zi origjinal MERCEDES-BENZ. Sensor para + mbrapa, KAMERA PARKIMI. Baxho xhami. Sedilje lëkurë super të pastra + ngrohje para e pas. Clima DUAL ZONE- para dhe mbas. Shumë e shumë opsione të tjera, makina është gati për çdo provë. Targa të huaja + doganë e paguar ? Cel: 0697709999

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 19200
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / ML 350
 • Viti i prodhimit: 2012
 • Qarku: Fier
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 165000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 289 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Okazion OKAZION Shitet Audi A4 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook