Audi A6

Postuar nga: 11 Shtator 20:17
Shitet Audi A6 2.7 TDI e vitit 2011 ne gjendje te shkelqyer.Makina eshte me liber servisi nga koncesionari i Audit ne Gjermani.Opsionet e makines jane : Auto Light,Interior S-Line lekure dhe kamosh,MP4,sedilje me ngrohje,Auto fshirese xhamash etj 0694442070

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 14000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Audi / A6
 • Viti i prodhimit: 2011
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.7
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 274 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook