BMW Gs1200 Adventure, ne shitje mbase dhe nd...

Postuar nga: 11 Shtator 21:08
Shitet Gs 1200 ne super gjendje, goma te reja te sapo vene Metzeler, ABS, Doreza me ngrohje, tre valixhe te vetat sic shihet ne foto, vetem vlera e valixheve eshte 1000 euro✌️. Te gjitha sherbimet e bera ne greqi. Me dokumenta te rregullta per jasht vendit, dhe me letra + siguracion te paguara per gjith vitin. Presim vetem telefonat Serioze, cmimin e rrita pak per ta ulur pasatj? marim parasysh edhe me ndrrim nese na behet ndo nje super offerte e pa refuzueshme +/- vlera✌️ me ndrrim ka cmim tjeter. 355682048151

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 700
  • Marka: Bmw Motor / R 1200 GS
  • Viti i prodhimit: 2006
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 427 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Motorr 50 cc Kawasaki ninja »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook