shitet x city 250 cc

Postuar nga: 11 Shtator 21:34
motori i sapo targuar , me letra deri në 15, 07 , 2020 në gjendje të mirë motorike dhe vizuale .me injeksion . shitet për arsye largimi . çmimi i negociueshëm . 0674479341

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 1850
  • Marka: Yamaha Motor / X-City 250
  • Viti i prodhimit: 2007
  • Qarku: Elbasan
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 307 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Kawasaki ninja Shitet kymco people 250cc »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook