Mercedes-Benz / C 200/ Diezel / Automat / BLUE EFF

Postuar nga: 13 Shtator 19:10
Mercedes-Benz/C 200/Diezel/2010/Automat/ BLUE EFFICIENCY ⭕Kamio Automatike⭕ ✔Komando ne Timon ✔Navigator TV DVD ✔Klima Zone CD ESP ✔Xhama te 4 Elektrike ✔Sensor Shiu ✔Pasyra me Palosje ✔ECO ✔Gomat e Reja 100% ✔Km 186.000 ✔2 çelesa origjinal ✔Bagazh me Pult ✔Sensor Parkimi para-mbrapa Nr Kontakti 068 60 60 755 ??? ?Makina ka ardhur para 6 muajsh nga Gjermania dhe letrat te prera per 1 vit,cdo gje nga fabrika e shume te tjera.Cmimi i diskutueshem. Nr.Kontakti 068 60 60 755.

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 10200
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / 200
 • Viti i prodhimit: 2010
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 258 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook