VOLVO XC90, 2011, AUTOMAT, 7 VENDE

Postuar nga: 13 Shtator 19:38
VITI 2011 KAMIO AUTOMATIKE TIP TRONIC BENZINE 3.2 4x4 KLIMA TRONIC SENSOR SHIU DHE DRITE SENSOR PARKIMI PARA ,MBRAPA SENSOR PARAKALIMI(BLIND SPOT) FENER XENON VENDE 7 DRITA MJEGULLE PILOT AUTOMATIC KOMPJUTER BORDI LIDHJE TELEFONI ME BLUETOOTH SISTEM AUDIO (PREMIUM) SEDILJE LEKURE ELEKTRIKE ME MEMORJE SEDILJE ME NGROHJE XHAMA TE ZI TE FABRIKES TAVAN PANORAMIK MAKINA ESHTE FULL OPTION MILJE 83.000 SAPO TARGUAR 0682002529

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volvo / XC90
 • Viti i prodhimit: 2011
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 82998
 • Ngjyra: E Kuqe
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 267 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook