BMW 750iL 2013 Full LED/Option

Postuar nga: 13 Shtator 19:49
BMW 750iL është një makinë kryevepër me një motorr V8 445hp dhe 480lb e cila arrin 0-100km për 4.7 sekonda.Makina i mundëson të gjitha opsionet e cila e bën jo vetëm të shpejtë por dhe një makinë shumë të rehatshme për rrugë të gjata po ashtu si dhe në trafik. Për listën e opsioneve shikoni më poshtë: -Funksioni Auto star/stop -Rigjenerimi i Energjisë së Frenave -Kontrolli i presionit të gomave -Kamera e mbrapme -kontrolli i klimës me 4 zona -Aplikimi qeramik -ECO PRO -Drritat e ambientit -High-beam assistant -Paralajmërim për ndërrimin e korsi -DRIVING ASSISTANT -SURROUND VIEW -BMW TeleServices -Lidhje MP3 Bluetooth -BMW APPS -Informacioni trafikut -VIN i dukshëm nga jashtë -SPEED LIMIT INFO -Mbrojtja e jashtme -Ngrohje e timonit -Timon sportiv -Sistemi i alarmit -Comfort access -Dyert Soft-Close-Automatic -Tavan qelqi, elektrike -Perdet e mbrapme -Sendile të klimatizuara -Sendile me komfort me memorie -Sendile me ngroje para/mbrapa -Park Distance Control (PDC) -Head-up display -Sistem navigacioni,Profesional -BMW Online -BMW US Radio -Language version, English Contact:+355 68 20 20 334

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 30000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: BMW / 750
 • Viti i prodhimit: 2013
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 115000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 226 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook