Shitet

Postuar nga: 14 Shtator 16:12
Makina ka ardhe nga Zvicra impianti eshte vendosur ketu! Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Shitet golfi 5 1.9 nafte Cmimi 5000€te Look GT Shite bmw 2.0 nafte Kambio auotmatike Cmimi 5500€ 0686000400

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / E 240
 • Viti i prodhimit: 2003
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 236 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook