Mercedes-Benz E 250 CDI 2011

Postuar nga: 14 Shtator 16:18
SHITET/NDERROHET Mercedes-Benz E-Class W212 E250 CDI BITURBO Blue Efficiency Vit Prodhim 30.10.2010. Makina e perdorur per familjen dhe ne menyre perfekte e mbajtur gjithmon garazh. Makines i jane ber te gjitha shrebimet si nderrim vaj filtra motorri kambio, ferrota+tambure te reja BOCH DISJE ALUMINI ///AMG NR 18 ME GOMA 4 TE REJA PIRELLI 2019 MADE IN ITALY.Sallon lekure ngjyr bezh shum te paster shum te mirembajtur .cmimi 10.200 EURO I DIKSUTESHEM , Makina mund te nderrohet edhe me makin tjeter + - Cel;0695314441 WhatsApp 0695314441

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 10200
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / E 250
 • Viti i prodhimit: 2011
 • Qarku: Elbasan
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 289 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Shitet Autobot uji i pijshem termus »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook