Bmw seria7 , 3.0 diesel ,, Okazion!!!

Postuar nga: 14 Shtator 17:15
Shitet ose nderrohet bmw seria 7 , viti 11/2005 , 3.0 diesel , full options me 243 mije km origjinale . Tapiceri lekure e zeze , elektrike para dhe mbrapa . Sendilje me ngrohje , dyer me thithje , start&stop , navigator , komanda ne timon , pilot automat , kontroll shpejtesie , bagazhier cd , fenere angel eyes , xeno . Me sherbime dhe letra te paguara. 0695833355

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 5400
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: BMW / 730
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.0
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 264 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook