CLS 320 NAFTE..2008..

Postuar nga: 14 Shtator 19:47
shitet..cls 320 nafte vit prodhimi 2008 makina sapo esht targuar me letra te paguara per 1 vit sherbime te bera vaj..filtra. etj disponon..sensor parkimi.navi te madhe. bagazhier.sallon meshin.kamio automatike makina esht ne gjendje shum te mir si nga ana motorrike dhe xhenerike nk ka nevoj per asnje gje esht e gatshme per cdo lloj perve nga ana juaj. CMIMI DISKU..CEL 0699880609

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 8000
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / CLS 320
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Fier
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 228 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook