Ford mondeo 2.0 benzin 2008 Zvicra me dogan

Postuar nga: 14 Shtator 19:56
Ford mondeo 2.0 benzin viti 2008 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult SENSOR drite dhe shiu Motor me zinxhir pershtatet 100%ne gaz Gjendje perfekte gati per targa 0682286019

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4200
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Mondeo
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 145000
 • Ngjyra: Bezhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 235 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook