Fugon sprineter termus 411 viti 2006

Postuar nga: 14 Shtator 20:02
Shitet fugon sprinter termus 411 cdi termus. Mbyllje qendrore me pult. Gomat 100% te reja. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. I gatshem per cdo prove. 123mij kilometra te vetat. 0692475019 Mundesi nderrimi me sprinter me tonazh me te lart (Me tahograf) 0692475019

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1111
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Mercedes-Benz / 400
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Fier
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 125000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fugon
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 313 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook