OKAZION SHITET C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT

Postuar nga: 14 Shtator 20:10
SHITE C KLAS BENZ 220 CDI AUTOMAT NAFT.SENSOR PARA DHE MBRAPA.4GOMA TE REJA.ME DOGANE TE RREGULLTE LETRAT TE PRERA.MAKINA I KA TE GJITHA SHERBIMET TE BERA NE KOHE.ESHT E GACME PER CDO LLOJ PROVE NGA ANA E JUAJ.CMIMI 3200 EURO 0694870888

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3200
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / C 220
 • Viti i prodhimit: 2002
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 324 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook