Ford focus 1.6 benzin 2010 Zvicra me dogan

Postuar nga: 14 Shtator 20:18
Ford focus 1.6 benzin viti 2010 e sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMANDA ne TIMON pilot automatic xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult sedilje me ngrohje, Goma te reja gjendje perfekte Motor I thjesht pershtatet 100%ne gaz Gati per targa 0682286019

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4400
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Ford / Focus
 • Viti i prodhimit: 2010
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 105000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 223 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook