VW Touran 1.9TDI, Viti 2010, Automat, Full option

Postuar nga: 14 Shtator 20:23
Shitet makina VW TOURAN 1.9 nafte TDI, model i vitit 2009 dale ne qarkullim ne 2010, me 171000 KM. Ne gjendje shum te mire. Makina eshte versioni full option: Motor 1.9 TDI, Kambjo Automatike DSG 7, Klima digitale me 2 zona, Me 7 vende ulur (dy te bagazhit me palosje), Shina inoksi ne tavan, Ganxhe rulote, Xhama te zinje origjinale, Sistem frenimi ABS, ESP, Me 12 AIRBAG, KOMANDA NE TIMON + marsha ne timon, DVD, USB, NAVI, AUX, BLUETOOTH, Sensore Parkim dhe kamera mbrapa DISQE ALUMINI Origjinale Goma te reja etj etj. Makina eshte me dokumenta te paguara te rregullta dhe ka ardhur nga Gjermania. Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike, vetem 4.3 litra/100 km jashte qytetit. Mundesi nderrimi CMIMI 6500 EURO Tel 0694010048 ose 0689030544 Edhe viber e whatsapp

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 6500
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Volkswagen / Turan
 • Viti i prodhimit: 2009
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 165000
 • Ngjyra: Gri
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.9
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 256 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook