VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE FULL ATOMA

Postuar nga: 14 Shtator 20:33
?Marka : VW PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL HIGHLINE*FULL-06 ?Viti prodhimi: 2006 ?Kilometra : 205.000Km ( ORIGJINALE TE CERTIFIKUARA NGA VOLKSWAGEN+ 1 PRONAR GJERMAN+ LIBER SHERBIMESH) ?Kambio : AUTOMAT ?Nr Cel : 0692029005 ?Cmimi : 7.300€ i diskutueshem dogane e paguar ?EXTRA INFO: VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI INDIVIDUAL CHROME -125KW 170 PS -EURO 4 - FULL OPSIONAL DESIGNO -Seria HIGHLINE -R LINE INDIVIDUAL -20500 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH -BAXHO XHAMI PANORAMIKE -Kambio AUTOMATIKE -TIPRONIC,(DSG) -DCC- DISTRONIC (Sistem inteligjent i kontrollit te makines nga aksidentet) -AUTO HOLD -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) -Ngjyrë GRI E ERRET -NAVIGATOR--CD ROM- RADIO FM/AM - MP3 -TELEFON VW -SISTEM AUDIO(dynaudio authentic fidelity) -Tapiceri NAPE LEKURE "DESIGNO" ALCANTARA SPORLINE INDIVIDUAL FABRIKE -KLIMA ME 4 ZONA( SHOFERI+PASAGHERI+ PASAGJERET MBRAPA) -SENSORE PARKIMI VW Origjinale -SENSORE SHIU & SENSORE DRITE -PILOT AUTOMATIK -XHAMA TE ZINJ ORIGJINALE -PAKETA CHROME OUTSIDE( INOKSE JASHTE MAKINES) -PAKETA SPORT -BORD KOMPJUTER -FENERE ME LUPA BI-XENON ORIGJINAL& FENERE MJEGULLE&LARJE FENERESH & ULJE-NGRITJE E NDRICIMIT SIPAS TERRENIT -PAKETA INTELIGENT LIGHT( Dritat e mjegulles ndizen automatik per te treguar drejtimin automjeti do te kthehet.) -PAKETA LIGHT INSIDE( Ndricim brenda makines i personalizuar sipas deshires) -12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes), -Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi me butona dhe Ortopedike, -SEDILE ME NGROHJE - Çelës Model me inoks, Mbyllje qëndrore me pult + Çelësa me Chip, -Disqe alumini 17 inches te Markes `` VW PASSAT INDIVIDUAL`` -Goma të sapovendosura CONTINENTAL (80%) -Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, -Dokumenta te rregullta Dogane e Paguar - E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA @deutsche_auto_gm Nr 0692029005

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Passat
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 269 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook