Tiguan 2.0

Postuar nga: 15 Shtator 13:31
VW Tiguan HighLine s 2008-2009 2.0 Nafte 188.700 km Full Options Disqe sport Gomat 90% te reja Dritat Led Pasqyra resistenc ne rast shiu Transmisioni automatik 6 marsha 4 motion Aux,Cd ,bluetooth Opsion Vetparkimi Me sensor parkimi para dhe mbrapa Xhamat mbrapa 50% te zinj nga fabrika 2 celsa Cmimi 10,000 euro i diskutueshem E gatshme per cdo lloj prove ose kontrolli Nr cel 0674894882 0674894882

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 10000
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: Volkswagen / Tiguan
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 252 herë Last modified on 15 Shtator 13:31
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook