Okazion super moto liberty 125 cc me patent makine

Postuar nga: 15 Shtator 09:09
Motorri eshte ne gjendje te shkelqyer eshte marr me 0 km dhe tani ka 15000 km origjinale te vetat.Motorrin mund ta provoni ku te deshironi eshte dhe me disa pjese ekstra si xhami i math dhe valixha mbrapa motorrit mund ti jepet me patent makine eshte 125cc shume ekonomike. Per me teper INFO.0675619614

Më shumë info

Lexuar: 341 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook