Shes motorr daytona 125cc

Postuar nga: 15 Shtator 09:13
Shes motorr daytona sprinter 125cc sportiv i ardhur nga Italia me dogane dhe letra te paguara deri ne prill te vitit 2020. Motorri eshte si ne foto, pa asnje gervishtje. E shes per arsye emigrimi. Motorri nuk eshte perdorur ne Shqiperi. Motorri ka 8500 Km te bera. Çmimi 1200 euro. 0682614126

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 1200
  • Marka: Bmw Motor
  • Viti i prodhimit: 2013
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 411 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook