Mitsubishi l200 viti 2000

Postuar nga: 15 Shtator 15:09
Makina eshte ne gjendje shum te mire teknike dhe xhenerike, makina eshte me dokumenta te prera deri korrik 2020 nuk ka kalbezime,,e gatshme per CDO lloj prove dhe kontrolli..per CDO informacion telefon,, 0693280800

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4600
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mitsubishi / L200
 • Viti i prodhimit: 2000
 • Qarku: Fier
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 165000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Tjetër
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 306 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook