MERCEDES C200CDI AVANGARTARD 05 ??

Postuar nga: 15 Shtator 15:26
MERCEDES-BENZ C200CDI AVANTGARDE , TAPICERI LEKURE E ZEZE ,MOTORR EVO, VITI 07/2005, 173.000KM, KAMBIO MANUALE 6+1R, TIMON TRESH, PEDALE INOKS, RADIO CD MP3, SENDILJET ME NGROHJE DHE SPORT, ALARME, KONDICIONER BIZONAL, SENSORE PARKIMI PARA DHE MBRAPA, DISQET ALUMINI ORIGJINALE (AMG)ME 4 GOMA ,70% TE REJA, SISTEM FRENIMI (ABS) ,DHE TAMBURO ME AJROSJE SPORT, SISTEM KUNDER RRESHKITJES (ESP), FENER LED, SENSORE SHIU DHE DRITASH, LIMITATOR SHPEJTESIE DHE PILOTE AUTOMAT ,E ERDHUR NGA BELGJIKA , CMIMI 4900 EURO ,ME DOGANE TE PAGUAR ( TVSH ) telf : 069 44 17 263 0694417263

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / C 200
 • Viti i prodhimit: 2019
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Sedan
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 3
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 221 herë Last modified on 15 Shtator 15:26
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook