OKAZION !!BMW X6 40dX 2010 - AG Motors

Postuar nga: 15 Shtator 17:44
BMW X6 vjen tek AG Motors me nje cmim prej 26,000€ e cila eshte i diskutueshem nese jeni te interesuar.Makina ka motorr te ri e cilesuar ne 5000€ Per listen e opsioneve shikoni me poshte: -Kamera e mbrapme dhe Top View -Binarët e çatisë, argjendi -Sistem i alarmit -mekanizëm automatik i bagazhit -Dyert Soft-Close-Automatic -Mbështjellës, alumini -Paketa sportive -Shirita të brendshëm alumini -Cati prej qelqi, elektrike -Trekëndësh paralajmërues dhe çantë e ndihmës së shpejt -Sendile me memorje -Mbështetje , shofer dhe pasagjer -paketa e ndarjes -Sendilet me ngroje shofer / pasagjer -Ngrohja e sediljeve, mbrapa -Sistemi i pastrimit të fenerëve -Park Distance Control (PDC) -Adaptive Headlights -ngrohje ndihmëse -Paketa e dritave -BMW TeleServices -Control, Teleservices -Head-up display -Voice control -Navi Professional / m.-ph.prep. Bluetooth -Njohja i shenjave rrugore 0682020334

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 25000
 • I Diskutueshem: Po
 • Marka: BMW / X6
 • Viti i prodhimit: 2010
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 225000
 • Ngjyra: E zezë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 300 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook