OKAZION

Postuar nga: 16 Shtator 15:12
Vetem shitet Cadillac SRX Interiori i zi me sedilje lekure bezhe. Automatike 4x4 me motorr 3.6 Benzin pa turbo (punon me 100% Gaz) 260 HP Ne gjendje motorrike eshte shume e mire 155.000 KM Orgjinale Letrat deri ne 2020 Gusht gjithashtu dhe siguracioni

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3900
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Cadillac / SRX
 • Viti i prodhimit: 2004
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 155000
 • Ngjyra: Bezhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Portobagazh
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 211 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook