VW Golf 6 Plus, Automatik

Postuar nga: 16 Shtator 15:36
Shes Golf 6 Plus viti 2012 dizel 1.6TDI, ngjyre hiri. 86000 miles. Posedon : air condition, tempomat , bordkompjuter, nderruesi automatik , gjama elektronik , pasqyre elektronik, goma te reja ( te dimrit dhe te veres), sensora para dhe prapa, servisi i perfunduar perfshi rrypin (timing belt) te nderruar para 300 km, diskat dhe frenat i jane nderru, vetura eshte ne gjendje teknike shume te mire per me shume mund te shikoni fotot dhe te na kontaktoni ne numrin e telefonit 046199499 Vetura eshte me timon ne anen e djathte dhe me regjistrim Anglez. Vetura gjendet ne Prishtine. 38346199499

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4495
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Golf Plus
 • Viti i prodhimit: 2012
 • Qarku: Shkoder
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 145000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Coupé
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Djathtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 285 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « OKAZION Alfa Romeo 159 1.9 JTDm »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook