Mercedes

Postuar nga: 16 Shtator 18:18
Shes mercedes benz te Vitit 2005 kambio manuale me motorr EVO 200 nafte,makina eshte e mbajtur shum mire si brenda dhe jashte,nga pjese xhenerike ,motorrike dhe estetike makina eshte shum e mire,eshte gati per cfaredo lloj prove te mekaniku. 0694645772

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 4700
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / C 200
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Lushnje
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 185000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 222 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Audi A6 »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook