Audi A6

Postuar nga: 16 Shtator 18:29
shitet audi a6 3.2 benzin e ardhur nga zvicra sllon lekur kamosh bezh kseno bi kseno ne gje shum te mir motorrike dhe xhenerike 0695673489

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 1
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Audi / A6
 • Viti i prodhimit: 2006
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë
 • Kilometrazhi (Km): 155000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.2
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 209 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook