OKAZION MERSEDES-BENZ A160 CDI VITI O7 TARGA A

Postuar nga: 16 Shtator 18:36
MERCEDES-BENZ A160 CDI - viti prodhimit fund 2007, kambio manuale,kondicioner,cd player,xhama elektrik,pasqyra elektrike,sensor shiu,goma te reja.Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta te paguara. CMIMI- 3.500€ CEL: 0693169333 Whatsapp-Viber, Endri @ Durrësi, Durrës, Albania 0693169333

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 3500
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / A160
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Durres
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.6
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 272 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook