Shitet Smart Forfour 1.1 benzine + gaz

Postuar nga: 16 Shtator 19:00
Shitet Smart Forfour 2005, 1.1 benzine + gaz, shume ekonomike dhe ne gjendje te shkelqyer me dokumenta te paguara deri ne maj 2020.Makines i jane kryer te gjitha sherbimet ne kohe.Cmimi 2800 euro. tel: 0697887381

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 2800
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: smart / forFour
 • Viti i prodhimit: 2005
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 165000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.1
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 273 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook