OKAZION! Nissan Pathfinder 4x4

Postuar nga: 17 Shtator 15:11
Shitet Nissan Pathfinder 4x4 viti 2008 motor 2.5 nafte. Makina eshte ne gjendje perfekte me sherbime te sapo bera. Ish makine e trupit diplomatik vetem 2 pronare ne tere historikun e saj. 190.000 km te verifikueshme te koncesionari pasi cdo sherbim e ka bere atje gjate gjithe kohes qe ka qene makine e OSBE. Shume e fuqishme si makine per cdo lloj terreni me goma all road dhe disqe 17''. Pedana alumini, kamera parkimi si para dhe mbrapa, kambio manuale shume e rehatshme per rruge te gjata dhe me hapesire shume te madhe ne bagazh. Eshte makine familjare dhe jo makine tregtari shume e paster si brenda dhe jashte. Cmimi okazion 7100 Euro. 0697600960

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 7100
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Nissan / Pathfinder
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: E bardhë
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 1.7
 • Klasa ekologjike: Euro 4
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 262 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook