VW Passat 2011 2.0 TDI OKAZION

Postuar nga: 17 Shtator 18:40
Shitet VW Passat 2.0 TDI, Manual, viti 2011. Makina disponon opsione si : hapje, mbyllje, ndezje me cels ne xhep(keyless go), touchscreen me navi dhe bluetooth, drita led, xenon dhe bixenon, klima, ngrohje sediljesh, board computer. Makina i ka letrat e prera deri ne Mars 2020 dhe gomat e reja. Makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe fizike. Mund ta kontrrolloni ku te doni. 0674011100

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 6200
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Volkswagen / Passat
 • Viti i prodhimit: 2011
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 135000
 • Ngjyra: Gri
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.0
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 243 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook