OKAZION MERCEDEZ FULL OPTION

Postuar nga: 18 Shtator 18:55
Makina eshte ne gjendje perfekte. Makina 6 vendeshe R-Klas, automatik bezhe lekure, impiant te ri Lovato. Makina eshte full option, prodhim amerikan me tavan xhami. 100 000 milje. Goma te reja dhe 4 rezerve dimri. 355674055260

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 7800
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Mercedes-Benz / R 500
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Benzinë + Gaz
 • Kilometrazhi (Km): 175000
 • Ngjyra: E verdhë
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Portobagazh
 • Kutia e shpejtësisë: Automatike
 • Kapaciteti i motorit (litra): Elektrik
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 268 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook