Honda cbr1000rr 2009

Postuar nga: 19 Shtator 18:39
Shitet honda cbr 1000rr 2009 ne gjendje shum te mir dhe me dokumenta te regullta shqiptare 0695724405

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 4700
  • Marka: Honda-Motor / 50 Sky DX
  • Viti i prodhimit: 2009
  • Qarku: Fier
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 313 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Bmw Gomone me Motorr dhe Karreli »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook