Gomone me Motorr dhe Karreli

Postuar nga: 20 Shtator 14:18
Shitet Gomone 4m me motorr dhe karrelin ne gjendje shume te mire nuk ka asnje lloj problemi ose difekti. Gomonja vet eshte ne super gjendje thjeshte eshte cfryre ne foto nuk ka asnje te care ,dhe motorri eshte nga tipet me te shtrejnte sic e keni dhe foto. Nuk bej nderrime vetem shitet Gomonja eshte me dokumenta me te gjitha nuk i mungon gje. 0695403261

Më shumë info

Lexuar: 430 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook