Yamaha Majesty 250cc Benzin--2001

Postuar nga: 9 Tetor 18:13
Yamaha Majesty 250cc Benzin , Viti prodhimit 2001 me letra te gjitha te paguara , ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. Cmimi—1700 Euro I Diskutueshem Cel-069 33 37 305

Më shumë info

Lexuar: 358 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook