HONDA VFR 800 x CROSSRUNNER 2012

Postuar nga: 9 Tetor 18:25
HONDA VFR 800 crossrunner i rregullt me targa dhe dokumenta te paguara . Gjendja perfekte vetem me 13000 km . 355672029689

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 6500
  • Marka: Honda-Motor / 50 Sky DX
  • Viti i prodhimit: 2012
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 290 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook