Motorr YINXIANG 125cc

Postuar nga: 19 Nentor 20:50
Shes motorr YINXIANG 125cc i ardhur nga Greqia me dogane dhe letra te paguara per 1 vit ne tetor te vitit 2020. Me sinjal alarmi dhe kroskot elektronik ndizet me pult dhe me çeles. Ka bere 313 kilomentra. Çmimi eshte 1200 euro. E shes per arsye emigrimi. 0682614126

Më shumë info

  • Çmimi (Euro): 1200
  • Marka: Bmw Motor
  • Viti i prodhimit: 2019
  • Qarku: Tirane
  • Tipi i motorit: Benzinë
Lexuar: 445 herë
Vlerëso postimin
(1 Vote)
Më shumë në këtë kategori: « Shes skuter Shes Harley Davidson Custom »

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook