harley davidson Elektra glide ultra clasic 2010

Postuar nga: 25 Nentor 19:14
Ne gjendje perfekte sapo ndruar te dyja gomat vene te reja origjinale harley me 2 shala me valixhe mbrapa qe hiqet dhe behet si modeli stret glide me shum aksesor origjinal cilindrata 1580 cubik 0682370816

Më shumë info

Lexuar: 316 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)
Më shumë në këtë kategori: « Shes Harley Davidson Custom

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook