Toyota rav 4 NAFT 2.2 D4d 2007 Zvicra me

Postuar nga: 29 Nentor 20:24
Toyota rav 4 NAFT 2.2 d4d viti 2007 E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona KOMANDA ne TIMON Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore Motor me zinxhir Kamje manual 6 marshe 4x4 active Gjendje perfekte km original liber sherbimi 355685494211

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 6300
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Toyota / RAV4
 • Viti i prodhimit: 2007
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 195000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Fuoristradë
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 2.2
 • Klasa ekologjike: Euro 5
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 583 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook