Okazion Audi A5 Manual Look S-Line 3.0

Postuar nga: 29 Janar 19:13
A5 motorr 3.0 naft, kamio manuale, ka 248.000 km origjinale, xenon bi-xenon, LOOK S-LINE, 4 goma te reja, sensor parkimi, sensor shiu, pilot automatik, kompjuter bordi, komando ne timon, sallon meshine ngjyr gri & jeshile S-line shume i paster etj etj... Cmimi 8.000 euro me letra shqiptare dhe 2 muaj Nr.0693785010

Më shumë info

 • Çmimi (Euro): 8000
 • I Diskutueshem: Jo
 • Marka: Audi / A5
 • Viti i prodhimit: 2008
 • Qarku: Tirane
 • Tipi i motorit: Naftë
 • Kilometrazhi (Km): 270000
 • Ngjyra: Blu
 • Gjendja: E përdorur
 • Tipi i karrocerisë: Kompakte
 • Kutia e shpejtësisë: Mekanike
 • Kapaciteti i motorit (litra): 3.0
 • Timoni: Majtas
 • Aparat transmisioni: I përparmë
Lexuar: 788 herë
Vlerëso postimin
(0 votes)

Leave a comment

Make sure you enter all the required information, indicated by an asterisk (*). HTML code is not allowed.

Na ndiq në Facebook